demonta__ruroci_g_w_nad_kana_em__era_skim__7_

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

WYKONUJEMY roboty rozbiórkowe i demontażowe jak: likwidacja obiektów przemysłowych lub ich części, rozbiórki konstrukcji stalowych i żelbetowych, demontaż kominów stalowych, rozbiórka kominów murowanych (ceramicznych), likwidacja hal, demontaż rurociągów, estakad, wież, masztów itd.

ODKUPIMY przeznaczone do likwidacji wszelkiego typu konstrukcje i budowle stalowe jak hale, wiaty, estakady, wieże, maszty, kominy, nieczynne instalacje przemysłowe np. rurociągi i zbiorniki (w tym wysokościowe i podziemne), maszyny, urządzenia, linie produkcyjne itp.

W zależności od rodzaju i stopnia skomplikowania likwidowanego obiektu możemy zaoferować różne ceny za złom stalowy, dlatego szczegółową ofertę złożymy po dokonaniu oględzin obiektu i uzgodnieniu zakresu robót.

WYKONAMY projekt rozbiórki i UZYSKAMY w Państwa imieniu stosowne zezwolenia na zlecone nam roboty.

POSIADAMY potencjał kadrowy i techniczny oraz duże doświadczenie niezbędne do sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego wykonywania oferowanych usług.

DZIAŁAMY na terenie całego kraju.

ZOBACZ NASZ SPRZĘT W AKCJI

POSIADAMY potencjał kadrowy i techniczny oraz duże doświadczenie niezbędne do sprawnego i przede wszystkim bezpiecznego wykonywania oferowanych usług. Nasz własny park maszyn umożliwia nam szybkie i terminowe wykonanie zleceń.

NASZ SPRZĘT

wyburzenia-bytom-ec-szombierki-6

KOPARKI

przecinarka-plazmowa-lincoln-tomahawk-1538-1

PRZECINARKI

cat-s325b

NOŻYCE